prorock

Dni Barda. Święto Piernika

24.06.2023 14:00 - 2:00

W drugiej połowie czerwca Burmistrz Miasta i Gminy Bardo zaprasza na Dni Bardo-Święto Piernika. Będzie dużo muzyki, tańca, a przede wszystkim kolorowa Parada Piernikowa. Koniecznie zabierzcie ze sobą dzieci, bowiem i dla nich przewidziano nie lada atrakcję. Jest nią konkurs na najlepsze przebranie piernikowe.

Już w sobotę, 24 czerwca, na Boisku Sportowym odbędą się uroczystości związane z Dniami Bardo-Świętem Piernika. Choć uroczyste otwarcie imprezy odbędzie się dość późno, o 16.45, to jednak wcześniej również czekać będą na Was atrakcje. O godzinie 14.00 rozpoczną się zawody Bardo Break Dance Battle. Tuż po nich o 16.00 ruszy kolorowa Parada Piernikowa. W czasie jej trwania odbędzie się konkurs na najlepsze, przebranie. Tematem przewodnim są postacie z ulubionych bajek.

Udział w konkursie mogą wziąć dzieci w wieku od 6 do 18 lat. Jury będzie oceniać ich kreatywność według kategorii wiekowych. Z pewnością warto zgłosić swoje uczestnictwo w nim, gdyż przewidziano atrakcyjne nagrody. Za I miejsca zostaną przyznane hulajnogi, II miejsce to deskorolki, a III-słuchawki.

Ponadto podczas Dni Bardo nie zabraknie prezentacji artystycznych, koncertów, potańcówki oraz pokazów laserowych po zmroku. Gościem specjalnym będzie Szymon Wydra i Carpe Diem.

bardo.pl

Szczegóły

Data: 24.06.2023
Godzina: 14:00 - 2:00

Miejsce wydarzenia

Boisko Sportowe
Bardo