Gdzie na narty w Europie?

Upał daje Ci we znaki? Marzy Ci się weekend na nartach? To możliwe nawet w środku lata, na przykład w Holandii. Możesz też poczekać do sezonu narciarskiego w innych regionach Europy, ale rezerwacji dokonaj już teraz. Będziesz mieć pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsc noclegowych. Gdzie wybrać się na narty w Europie? Czym zachęcają do pobytu poszczególne resorty? Wyjaśniamy.

Gdzie na narty w Polsce?

Planujesz już urlop zimowy i zastanawiasz się, gdzie wyjechać na narty w Polsce? Poniższy artykuł z pewnością pomoże Ci w podjęciu decyzji. Przedstawiamy najpopularniejsze, krajowe stacje narciarstwa. Zaspokoją one potrzeby zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Ponadto, część z nich to ośrodki całoroczne. Poza sezonem narciarskim możesz uprawiać w nich m.in. rowerową jazdę górską i trekkingi.

Na co zwrócić uwagę kupując narty? Poradnik dla początkujących narciarzy

Sezon narciarski już niebawem. Wbrew pozorom już teraz należy zacząć myśleć o kupnie nowych nart, tym bardziej że przed samym otwarciem zimowych stoków ich ceny ulegną zapewne znacznym zwyżkom. Przeczytaj, na co zwrócić uwagę kupując wysokiej jakości narty.

Zakończył się sezon narciarski – zabezpiecz narty

Sezon narciarski dobiegł końca. Wyciągi zostały zamknięte. To czas, kiedy trzeba zabezpieczyć sprzęt narciarski, tak, aby bezpiecznie przetrwał do kolejnej zimy. Sprawdź, w jaki sposób zadbać o narty.