Kolejny nieodpowiedzialny turysta w górach

Dzień przed Wigilią trzech młodych turystów wybrało się na Śnieżkę. Nikogo nie zdziwiłby ten fakt, gdyby nie to, że jeden z nich postanowił wrócić z niej roznegliżowany.

Nie to nie żart. Takie pomysły mają niektórzy turyści. Wbrew alarmom pogodowym, wbrew zaleceniom ratowników górskich, są osoby, które lubią igrać ze śmiercią. Tak też się stało i tym razem, dzień przed Wigilią. Jeden z trzech dwudziestokilkuletnich mężczyzn, schodził ze Śnieżki w szortach, butach i rękawiczkach. Pomijając fakt, że cała trójka była wycieńczona trekkingiem, to wspomniany mężczyzna był wyziębiony. Aczkolwiek, w tym przypadku trudno się temu dziwić. Oczywiście nie obyło się bez interwencji ratowników górskich. Do akcji ruszyła grupa ratowników górskich z Pec pod Snezkou i to ona poinformowała o niefrasobliwości mężczyzn. Całą trójkę przetransportowano do szpitala.


Warning: DOMDocument::load(): I/O warning : failed to load external entity "/home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/cache/03_02_2023_feed.xml" in /home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/src/WpPluginsFeedAds.php on line 46