prorock

Świąteczny Jarmark na Gubałówce

01.12.2023 0:01 - 02.01.2024 23:59

https://pixabay.com/pl/photos/jarmark-bo%C5%BConarodzeniowy-norymberga-550323/

W tym roku po raz pierwszy zorganizowany zostanie Świąteczny Jarmark na Gubałówce. Wystawcy nie są jeszcze znani, ale z pewnością ich nie zabraknie.


Polskie Koleje Linowe nie marnują czasu. Sezon letni dopiero się skończył, wraz z nim wakacyjne atrakcje, a tu już w planach zagospodarowano mieszkańcom i turystom czas przedświąteczny. Nie lada atrakcją ma być bowiem Świąteczny Jarmark na Gubałówce. To jego pierwsza edycja, ale jak spotka się z ciepłym przyjęciem, to z pewnością nie ostatnia.
Nie wiadomo jeszcze, jakie konkretnie firmy i manufaktury zapełnią swymi wyrobami kramy, trwa bowiem nabór wystawców. Wiadomo jednak, że będzie można kupić regionalne sery i wypieki, góralskie grzańce, miody, konfitury, wędliny, słodycze, przyprawy i kawy. Nie zabraknie tradycyjnego, regionalnego rękodzieła, świątecznych prezentów, biżuterii, ceramiki, kosmetyków i … ręcznie szytych pluszaków.
Czego jeszcze mogą spodziewać się przybyli na bożonarodzeniowy jarmark? Świątecznej muzyki, dekoracji i gwaru. Pomimo, iż reszta atrakcji na razie owiana jest tajemnicą, to już dziś Organizatorzy serdecznie zapraszają na tę gubałówkową imprezę, która będzie trwała cały grudzień.

Miejsce Jarmarku: Plac za pergolą przy górnej stacji Kolei Linowo – Terenowej na Gubałówkę

Szczegóły

Początek: 01.12.2023 0:01
Koniec: 02.01.2024 23:59

Miejsce wydarzenia

Gubałówka