prorock

XXII Tatrzańskie Forum Gospodarcze

29.11.2022 8:30 - 14:30

Jeśli jesteś kobietą prowadzącą biznes, to wydarzenie jest dla Ciebie. Jeśli jesteś kobietą prowadzącą biznes w Tatrach, to tym bardziej nie może Cię zabraknąć na XXII Tatrzańskim Forum Gospodarczym.

Tatrzańskie Forum Gospodarcze prowadzone jest przez kobiety i dla kobiet, ale nie tylko. Przedsiębiorcze panie z tego regionu, a także i panowie, wypowiedzą się w kwestii kobiecego genu w biznesie, szczególnie tym podhalańskim. Forum podzielono na cztery części:

  1. O Kobiecym Genie Biznesu na Podhalu opowie aż siedem podhalańskich bizneswomen, które to właśnie w tym regionie założyły swoje firmy i prowadzą je z sukcesami.
  2. Męski punkt widzenia, kobieca racja stanu to wyjątkowe starcie, spojrzenie dwóch płci na podhalański biznes. Wystąpią m.in. Wójt Gminy Poronin oraz Wójt Gminy Kościelisko, wydawca magazynu Zakopian, prezesi i prezeska zarządów spółek.
  3. Zona Art. Biznes – o swoich biznesach artystycznych opowiedzą trzy przedsiębiorczynie z Podhala, prowadzące biznesy w różnej tematyce artystycznej, tj. biżuterii, kulinariów oraz modowego folkloru.
  4. W Loży Kobiet Biznesu zasiądą między innymi twórczyni Kongresu Kobiet Polskich, ekspertki ekonomii, adwokatka oraz wiceprezydent Izby Przemysłowo-Handlowej w Warszawie.

Wydarzenie poprowadzi Jacek Bańka, szef redakcji publicystyki w Radiu Kraków.

Szczegóły

Data: 29.11.2022
Godzina: 8:30 - 14:30

Miejsce wydarzenia

Hotel Belveder
Zakopane