prorock

Kamil Stoch chce trenować pod okiem indywidualnego trenera. Co na to PZN?

https://pixabay.com/pl/photos/p%C5%82yta-narty-aborda%C5%BC-%C5%9Bnieg-zima-2098326/

Kamil Stoch wystąpił do PZN z prośbą o przyznanie mu indywidualnego trenera. Czy PZN przychyli się do jego prośby, czy idrzuci wniosek?

Polski Związek Narciarstwa poinformował, iż Kamil Stoch wystąpił o przyznanie mu trenera, który będzie skupiał się wyłącznie na nim. Jak się okazuje, to nie jest łatwa decyzja dla PZN, ale organizacja ją szanuje i postanowiła się pochylić nad wnioskiem skoczka. Co więcej, postanowiła zająć się przygotowaniem indywidualnym Stocha do nowego sezonu i dlatego Zarząd przedyskutuje możliwości w tej kwestii.

Polski Związek Narciarski respektuje prośbę Kamila Stocha i zajmie się stworzeniem ramowych warunków dla indywidualnego przygotowania do sezonu. Rozpatrzenie niniejszego wniosku stanowi gest dobrej woli Polskiego Związku Narciarskiego wobec Kamila Stocha, oparty na osiągnięciach sportowca. Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego musi jednak szczegółowo omówić tę decyzję, w celu znalezienia najskuteczniejszego rozwiązania. W przyszłym miesiącu Polski Związek Narciarski określi warunki ramowe w porozumieniu z wszystkimi osobami decyzyjnymi. Polski Związek Narciarski poinformuje opinię publiczną, gdy warunki zostaną uzgodnione” – tak brzmi treść oficjalnego komunikatu wydanego przez Polski Związek Narciarstwa.

Źródło: PZN

Booking.com