prorock

Majowy weekend na rowerze MTB

Długi weekend majowy zapowiada się sportowo. Pierwszego maja miłośnicy MTB będą mieli okazję do pokazania własnych umiejętności i formy na Maratonach MTB i Cross Country.

Pierwszego maja w całej Polsce odbędzie się aż osiem wyścigów na rowerach górskich. Trzy z nich to maratony MTB. Zawodnicy zmierzą się w nich w Gorzowie Wielkopolskim, Tykocinie oraz Żabiej Woli. Wyścigi cross country odbędą się zaś w Stalowej Woli i Wodzisławiu Śląskim. Zawodnicy zmierzą się między innymi w Zachodniej Lidze MTB, Maratonie Kresowym, Poland Bike Marathon, cross country o puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli.

Trzeciego maja, choć będzie mniej intensywny, to mimo wszystko emocji nie zbraknie. Dostarczą ich bowiem zawodnicy, którzy wezmą udział w MTBCross Marathon w Starachowicach, Poland Bike Marathon w Nowym Dworze Mazowieckim, Force Marathon MTB Orzesze 2022 w Orzesze, oraz Zachodniej Lidze MTB w Skwierzynie.

Życzymy powodzenia!


Warning: DOMDocument::load(): I/O warning : failed to load external entity "/home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/cache/26_03_2023_feed.xml" in /home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/src/WpPluginsFeedAds.php on line 46