prorock

Pobiegaj w Bieszczadach – Festiwal Biegu Rzeźnika

Już 15 czerwca rozpocznie się Festiwal Biegu Rzeźnika w Bieszczadach. To ultramaraton który potrwa 4 dni. Zawodnicy zmierzą się na ośmiu trasach o różnej długości. Jedna z nich liczy 52 kilometry.

To już ósma edycja Biegu Rzeźnika w Bieszczadach. W tym roku zawodnicy będą się ścigać na tych samych szlakach co w roku 2019. 15 czerwca rozpocznie się rejestracja startujących biegaczy oraz Targi EXPO. Festiwal wraz z jego maratonami potrwa cztery dni. Pierwszy start nastąpi 16 czerwca rano.

Maraton Rzeźnika odbędzie się na trasie liczącej 52 kilometry. Rzeźnik Ultra to trasa ponad stu kilometrowa. Bieg Rzeźnika w parach odbędzie się na trasie liczącej 80 kilometrów, dodatkowe 22,5 kilometra będą musieli pokonać zawodnicy, którzy zdecydują się na bieg Rzeźnika w parach Hardcore. Rzeźniczek to bieg na trasie 28 kilometrów. Najkrótszy dystans, nie licząc biegów dla dzieci, to bieg Dycha na Jeleni Skok, liczący, jak sama nazwa wskazuje trasę 10-kilometrową.

Organizatorzy Festiwalu polecają nowość, czyli 16-kilometrowy Rzeźnicki Marsz z Walking Lovers. Jest to marsz z olimpijczykami. W tej edycji będzie to Robert Korzeniowski. Impreza odbędzie się w Cisnej.

Booking.com