Tarnowski Bieg Leliwitów zbliża się wielkimi krokami

Już w sobotę, 21 października, miłośnicy biegania wystartują w 32. Tarnowskim Biegu Leliwitów. Do pokonania będzie nocą dystans o długości 10 km.

Zawodnicy wystartują o godzinie 19.30. Najwytrwalsi do pokonania będą mieli trasę o długości 10 km. Będą to cztery pętle prowadzące po Tarnowskiej Starówce. Oprócz satysfakcji z samego biegu biegacze będą mogli czerpać pozytywne emocje również z mijanej scenerii. Nie ominą bowiem żadnego z najważniejszych zabytków. Jak podaje Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów, które jest organizatorem tej sportowej imprezy „Tarnów to wyjątkowe miasto. Dziennikarze z amerykańskiej stacji CNN także doceniła nasz rynek, urokliwe uliczki, place oraz kościoły, wpisując Tarnów na listę 15 najładniejszych miasteczek Europy! Nocna edycja biegu jeszcze bardziej podkreśla urok naszego miasta. Ci którzy biegli w poprzednich edycjach na pewno to potwierdzą”.

Osoby, które już dziś wiedzą, że 10 km trasa Biegu Leliwitów jest dla nich za długa, nie muszą się martwić. Dla nich przygotowano jak zawsze dwie pętle po 2,5 km. Równie malownicze, jak pełen dystans. Start i metę zaplanowano na ulicy Wałowej, tuż przy skwerze Spycimira Leliwity.

Wprawdzie zapisy są już zamknięte, ale warto przyjść i poczuć tę sportową adrenalinę, a także dopingować zawodników.

Fot. materiał promocyjny Stowarzyszenia Sportowego Sokół Tarnów

Booking.com