Schronisko PTTK Jagodna poszukuje rąk do pracy

Schronisko PTTK Jagodna poszukuje rąk do pracy. Jak podają gospodarze, każdy moment na złożenie CV jest dobry. Rekrutacja jest bowiem ciągła. Sprawdź wymagania, obowiązki i przede wszystkim korzyści z tej pracy.

„Ludzi trza na do roboty”. Takim hasłem gospodarze Schroniska PTTK Jagodna zachęcają do składania CV.

Wymagania:
  • entuzjazm i pozytywne nastawienie do życia,
  • zapał do pracy,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (możliwość wyrobienia w pobliskim Sanepidzie),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kuchni.
Obowiązki:
  • obsługa gości przy barze,
  • obowiązki w kuchni,
  • prace porządkowe.
Schronisko oferuje:
  • wyjątkowe miejsce zamieszkania w niezwykłym miejscu (pokój dwuosobowy),
  • wyżywienie,
  • możliwość obcowania z naturą,
  • umowa, wynagrodzenia i wymiar zatrudnienia są ustalane indywidualnie.

Jagodna, schronisko z pozytywną energią

Jagodna to schronisko położone na Przełęczy Spalonej, czyli 811 m n.p.m. Stąd już tylko niespełna 4,5 km dzieli Was od jednego ze szczytów Korony Gór Polski, Jagodnej. Dzięki 23-metrowej wieży na niej będziecie mogli podziwiać niezwykłe wschody i zachody słońca rozciągające się nad Górami Bystrzyckimi, Sowimi i Stołowymi, nawet codziennie. Budynek powstał w połowie lat 90 XIX wieku i przetrwał do dziś. W pobliżu schroniska znajdują się trasy narciarskie biegowe, szlak konny, piesze i rowerowe, jak również wyciąg narciarski. Goście chwalą schronisko za wyjątkowa atmosferę i nie szczędzą pochwał.

Booking.com