prorock

Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe Najlepszym Produktem Podkarpacia

Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe po raz kolejny zdobyły nagrodę. Tym razem stały się Najlepszym Produktem Podkarpacia. Wyróżnienie zostało przyznane podczas I Podkarpackiego Forum Turystycznego.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego, a także Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną. Wzięli w nim udział również tutejsi przedsiębiorcy, przedstawiciele samorządów i organizacji pozarządowych. Omawiano na nim m.in. wyzwania i specyfikę turystyki tego regionu. Marszałek Województwa, Władysław Ortyl, podczas swego przemówienia podkreślił, że Podkarpackie ma wszelkie turystyczne atrybuty”. Jednym z nich są z pewnością Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe w Bieszczadach, które otrzymały wyróżnienie i tytuł Najlepszego Produktu Podkarpacia, w XIX już edycji konkursu organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Warto zaznaczyć, że Certyfikat POT jest najważniejszą nagrodą na rynku turystyczną. Oznacza wielkie uznanie i prestiż dla przedsiębiorstwa, które je otrzyma. Wyróżnienie to otrzymały również Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza, Jarmark Jarosławski oraz Ośrodek Garncarski MEDYNIA. Marszałek Władysław Ortyl uzasadnił wybór słowami:

Te nagrody są dowodem państwa profesjonalizmu oraz serca włożonego w turystykę. […] Państwa dzieła wyróżnia nietuzinkowość, atrakcyjność turystyczna, nowatorstwo w swej dziedzinie, przyjazność dla turystów oraz wielość szans na spędzenie wolnego czasu, które tworzycie”.

Booking.com