prorock

Burza i pioruny na Jeziorze Solińskim

Ostatni weekend w Bieszczadach był dość burzowy. Pomimo zniechęcającej pogody do trekkingów turyści oraz Sieć Obserwatorów Burz nie próżnowali. Wynikiem tego jest publikacja niezwykłego zdjęcia. Ukazuje ono moment uderzenia pioruna w taflę Jeziora Solińskiego. Nagranie i zdjęcie, jak piorun uderza w Jezioro Solińskie, przesłała do Sieci Obserwatorów Burz, jedna z ich obserwatorek, pani Krystyna. Udało się jej uchwycić niezwykły moment wyładowania, do jakiego doszło w sobotę, 2 września. Na opublikowanej fotografii oraz filmiku bardzo dokładnie widać, jak prąd energetyczny pochodzący z pioruna styka się z taflą jeziora. Zdjęcie zamieszczone w Social Mediach zyskało ponad 600 udostępnień i ponad 160 komentarzy. Na profilu Sieci Obserwatorów Burz możecie zobaczyć więcej fotografii wykonanych w regionach górzystych podczas burz. Wszystkie są niezwykle piękne i pokazują, że natura choć niezwykła, może być również niebezpieczna.

Ostatni weekend w Bieszczadach był dość burzowy. Pomimo zniechęcającej pogody do trekkingów turyści oraz Sieć Obserwatorów Burz nie próżnowali. Wynikiem tego jest publikacja niezwykłego zdjęcia. Ukazuje ono moment uderzenia pioruna w taflę Jeziora Solińskiego.

Nagranie i zdjęcie, jak piorun uderza w Jezioro Solińskie, przesłała do Sieci Obserwatorów Burz, jedna z ich obserwatorek, pani Krystyna. Udało się jej uchwycić niezwykły moment wyładowania, do jakiego doszło w sobotę, 2 września. Na opublikowanej fotografii oraz filmiku bardzo dokładnie widać, jak prąd energetyczny pochodzący z pioruna styka się z taflą jeziora. Zdjęcie zamieszczone w Social Mediach zyskało ponad 600 udostępnień i ponad 160 komentarzy.

Na profilu Sieci Obserwatorów Burz możecie zobaczyć więcej fotografii wykonanych w regionach górzystych podczas burz. Wszystkie są niezwykle piękne i pokazują, że natura choć niezwykła, może być również niebezpieczna.

Booking.com