GOPR Grupa Podhalańska ma nowego Naczelnika

Wraz z Nowym Rokiem zmienił się Naczelnik Grupy Podhalańskiej GOPR. Miejsce Naczelnika Marka Ciaś zajął Jarosław Jurczakiewicz.

Nowy Rok przyniósł zmiany w Podhalańskiej Grupie GOPR. Rezygnację złożył Marek Ciaś, dotychczasowy Naczelnik, który stanowisko to piastował przez ostatnie cztery lata. Z dniem 1 stycznia jego miejsce zajął Jarosław Jurczakiewicz. Marek Ciaś nie zrezygnował jednak całkowicie z ratownictwa górskiego. Wrócił bowiem do czynnej służby w terenie, jak również do prowadzenia szkoleń. Jego następcę powołał Zarząd Grupy. Został nim ratownik związany z Podhalańską Grupą GOPR od 1998 roku. Do tej pory Jarosław Jurczakiewicz zawodowo ratował poszkodowanych w górach, był instruktorem ratownictwa górskiego, a także kierował Sekcją Operacyjną Rabka.


Warning: DOMDocument::load(): I/O warning : failed to load external entity "/home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/cache/03_02_2023_feed.xml" in /home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/src/WpPluginsFeedAds.php on line 46