prorock

Jubileuszowa edycja zawodów o Puchar Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim

https://pixabay.com/pl/illustrations/ai-generowane-narciarz-narciarstwo-8446977/

W niedzielę, 7 grudnia, wszyscy amatorzy narciarstwa alpejskiego będą mogli powalczyć o Puchar Zakopanego. W tym roku odbywa się jubileuszowa, bo 10 edycja tych zawodów. Przewidziano dużo emocji, współzawodnictwo fair play oraz spory wyrzut adrenaliny.

Zawodnicy, którzy zdążyli się zapisać do udziału w rywalizacji, spotkają się dziś na jednym z zakopiańskich stoków, aby powalczyć o Puchar Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim. Wystartować mógł każdy, bez względu na to, czy jest mieszkańcem tego miasta, czy turystą. Jak podają Organizatorzy, w tej imprezie liczy się przede wszystkim apetyt na dobrą zabawę.

W niedzielę, 7 stycznia, zawodnicy staną do rywalizacji w pierwszej z trzech zaplanowanych rozgrywek. Spotkają się więc na wymagającej Harendzie. Za miesiąc, 3 lutego, powalczą na Kasprowym Wierchu. Finał odbędzie się zaś 3 marca 2024 roku na Polanie Szymoszkowej. W zawodach głównych wystartują dorośli, którzy nie są czynnymi zawodnikami, ale równolegle do ich rozgrywek odbędą się również te dla dzieci, w ramach 46. Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w Narciarstwie Alpejskim.

Zapraszamy do dopingowania zawodników.

 

Booking.com