prorock

Justyna Kowalczyk-Tekieli wsparła WOŚP. Na aukcję wystawiła swoje narty

https://pixabay.com/pl/photos/narty-ekwipunek-932188/

28 stycznia, odbędzie się 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. WOŚP gra w tym roku dla dzieci i dorosłych. Zebrane podczas akcji pieniądze, wspomogą “Płuca po pandemii”. Fundację i inicjatywę Jurka Owsiaka wspiera wielu sportowców, także dwukrotna mistrzyni olimpijska Justyna Kowalczyk-Tekieli. Na aukcję WOŚP podarowała swoje narty.

Olimpijka jednak nie wystawiła nart, na których trenuje, a … te, w których wygrała między innymi cztery biegi Pucharu Świata: w Asiago, Val di Fiemme, Cogne oraz Ruka. Przyniosły jej one również szczęście na trzech największych maratonach norweskich i podczas Biegu Piastów.

Drodzy! Zawsze z #WOŚP Narty mają nie tylko wartość sentymentalną, ale są po prostu świetne do startowania i trenowania teraz. Mimo upływu lat są w doskonałym stanie, ale nie ma się co dziwić: były serwisowane przez najlepszych na świecie“ – zachęca do ich licytacji Justyna Kowalczyk-Tekieli.

Koniec aukcji zaplanowano na 31 stycznia, na godzinę 20.26. Zainteresowanie jest spore. Narty olimpijki licytuje obecnie 20 osób. Aktualna ich cena wynosi 2776 złotych.

Link do aukcji znajdziecie tutaj.

#wspieramyWOŚP

Booking.com