Niezwykła atrakcja dla rodzin w Lesku. Tak miasto pragnie pożegnać z mieszkańcami Stary Rok

Po raz pierwszy w Lesku mieszkańcy będą mogli w tak niezwykły sposób pożegnać Nowy Rok. Burmistrz Miasta i Gminy zapewnił wszystkim niebywałą, bezpłatną atrakcję. To Sylwestrowe Show Cyrkowe.

Wydarzenie rozpocznie się na Małym Rynku już o godzinie 16.00. Zatem jeśli macie własne plany taneczne na ten wyjątkowy wieczór, to z pewnością ich nie stracicie. Sylwestrowego Show Cyrkowego jednak nie warto przegapić. Taka atrakcja staro/noworoczna ma miejsce tu po raz pierwszy. Warto zaznaczyć, że przybędą artyści z całej Polski, którzy swoje akrobacje cyrkowe wykonują na co dzień.

Żonglerzy, monocyklista, duet akrobatyczno-komediowy, multiinstrumentalista cyrkowy, szczudlarze, akrobaci, klauni z Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku zapewnią nam wszystkim prawie dwie godziny świetnej zabawy zakończonej walką ognia, flarami innymi szalonymi, świetlnymi atrakcjami  pokazu. Spotkajmy się więc rodzinnie i sąsiedzko w sylwestrowy wieczór razem z Teatrem na Walizkach i światowej sławy artystami. Dajmy się ponieść cyrkowej magii. Niech to pożegnanie 2023 roku da nam dużo pozytywnej energii i wprowadzi nas w klimat szampańskiego powitania nowego 2024 roku” – zapraszają Organizatorzy wydarzenia. Odbędzie się na Placu Puławskiego przy miejskiej choince. Zaplanowano:

  • Pokaz teatralny,
  • pokaz akrobatyczno-cyrkowy,
  • występ multiinstrumentalisty cyrkowego,
  • fire show,
  • pokaz klaunów i szczudlarzy.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Booking.com