prorock

Nowa gra multimedialna o parkach narodowych jest już do pobrania

Odkrywca Parków Narodowych” to nowa gra multimedialna, którą można pobrać w sklepie Google Play. Gra została zrealizowana przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Ministerstwo Klimatu i Środowiska w ramach projektu POIS.02.04.00-00-0001/15 „Promocja Parków Narodowych jako marki” udostępniło grę multimedialną „Odkrywca Parków Narodowych”. Jest ona bezpłatna i można ją pobrać w sklepie Google Play.

Podczas gry jej uczestnicy odwiedzają Parki Narodowe w Polsce i zdobywają na ich temat wiedzę. W czasie spaceru gracze spotykają różne postaci z zadaniami do wykonania. Niektóre z nich będą wymagać przynajmniej minimalnej wiedzy na temat parków, flory i fauny. Oczywiście nie byłoby gry bez punktów, odznak i dodatkowych bonusów. Te przydadzą się podczas prawdziwych odwiedzin w Parkach Narodowych.

Celem gry jest rozpowszechnianie wiedzy na temat polskich Parków Narodowych oraz zachęcenie do ich odwiedzania w realnej rzeczywistości.


Warning: DOMDocument::load(): I/O warning : failed to load external entity "/home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/cache/26_03_2023_feed.xml" in /home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/src/WpPluginsFeedAds.php on line 46