prorock

Nowa ścieżka pieszo – rowerowa w Sromowcach Niżnych

Miłośnicy górskiej jazdy rowerowej oraz pieszych wędrówek mogą korzystać z nowo wybudowanej ścieżki pieszo – rowerowej w kierunku Trzech Koron. Zakończono właśnie VI etap budowy. Jej koszt wyniósł ponad 423 tysiące złotych.

W Sromowcach Niżnych powstała ścieżka rowerowa prowadząca do Trzech Koron. Choć przewidywano, że prace budowlane mogą potrwać nawet do końca czerwca, to już się zakończyły, a ścieżkę oddano do użytku publicznego. Jej początek znajduje się w Przystani Flisackiej, a koniec przy ulicy Trzech Koron. Droga ma aż 3 metry szerokości i 1195 metrów długości.  Można się po niej poruszać w dwóch kierunkach.  Przeznaczona jest również do ruchu pieszego.


Warning: DOMDocument::load(): I/O warning : failed to load external entity "/home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/cache/26_03_2023_feed.xml" in /home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/src/WpPluginsFeedAds.php on line 46