prorock

Ponad 25 tysięcy złotych, to kwota na jaką wyceniono dzień z ratownikami TOPR

Zakończyły się licytacje TOPR i GOPR dla WOŚP. Wygrane aukcje zapewniały cały dzień z ratownikami górskimi. Sprawdź ile zapłacono za te wydarzenia.

Zakończyły się licytacje TOPR i GOPR, z których zebrane pieniądze miały zostać przeznaczone dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tego powodu ratownicy górscy wystawili możliwość spędzenia z nimi całego dnia i poznania „od podszewki” ich pracy. Aukcja TOPR osiągnęła kwotę 25100 zł, natomiast w przypadku GOPR było to 2100 zł.

Osoba, która wygrała aukcję TOPR będzie mogła wziąć ze sobą osobę towarzyszącą. Zwycięzca aukcji GOPR spotka się z ratownikami z Grupy Podhalańskiej na Turbaczu już 18 lutego. Atrakcji nie zabraknie.


Warning: DOMDocument::load(): I/O warning : failed to load external entity "/home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/cache/26_03_2023_feed.xml" in /home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/src/WpPluginsFeedAds.php on line 46