prorock

Przedłużono przerwę techniczną kolejki na Kasprowy Wierch

Nadal nie można wjechać na Kasprowy Wierch. Przerwę techniczną przedłużono do 13 listopada. Co z zakupionymi biletami na piątkowy i sobotni przejazd koleją?

PKL przedłużyło przerwę techniczną kolejki na Kasprowy Wierch do niedzieli 13 listopada. Ze względu na długi weekend wiele osób wykupiło i opłaciło już wcześniej bilety na 11 i 12 listopada. Można je bowiem zamówić przez Internet. Dlatego PKL zapewniło, że pieniądze za nie automatycznie zwrócą na konta swoich klientów. Chcąc zadośćuczynić zaistniałej sytuacji i zachęcić turystów do ponownych odwiedzin w innym terminie obiecano też, że na kolejny przejazd kolejką będą mogli wykupić bilety za symboliczną złotówkę.

Przypomnijmy, że 11 listopada wznawiają swe kursy Kolej Solina oraz Kolejka na Górę Żar. Od 22 października kursuje już kolej na Gubałówkę. Pomimo iż kolejka na Jaworzynę Krynicką będzie nieczynna do 9 grudnia, to w dniach 11-13 listopada zostanie udostępniona turystom. Do końca listopada potrwają prace techniczne w ośrodku PKL Mosorny Groń, a do 18 listopada w PKL Palenica w Szczawnicy.

Booking.com