Spędź dzień z ratownikami TOPR i wspomóż WOŚP

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 32. Finał WOŚP. W tym roku Jurek Owsiak wraz ze swoją Fundacją grają dla zdrowych płuc po pandemii. Zakupiony sprzęt pomoże zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Do akcji charytatywnej włącza się wiele znanych osób, które oferują swoje pamiątki i usługi na aukcje, w tym Justyna Kowalczyk-Tekieli, Marszałek Sejmu, czy sam Premier RP. Co roku do akcji przyłączają się również ratownicy górscy. Teraz również nie zawiedli. TOPR oferuje możliwość spędzenia całego dnia z jego członkami.

Płuca po pandemii” to hasło przyświecające tegorocznej akcji charytatywnej WOŚP. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już 32 rok, a jej finał odbędzie się w najbliższą niedzielę. W zbieranie funduszy, jak co roku, włączyło się również środowisko górskie. Justyna Kowalczyk-Tekieli podarowała na aukcję swoje mistrzowskie narty, a Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe – możliwość spędzenia całego dnia z ratownikami. Zainteresowanie aukcją TOPR co roku jest duże. Obecnie, w chwili publikacji artykułu, cena, jaką osiągnęła możliwość dokładnego poznania dnia i pracy ratownika górskiego, wynosi 13300 zł. Jak podają ratownic,y oferują wspólne:

  • śniadanie w siedzibie TOPR
  • oprowadzenie po siedzibie z wprowadzeniem w specyfikę pracy ratowników i innych osób zatrudnionych w TOPR
  • odwiedziny w bazie śmigłowca Sokół
  • przejazd lub wycieczka do tatrzańskiego schroniska wraz z obiadem w schronisku
  • poznanie pracy ratowników TOPR
  • pamiątkowe zdjęcie z ratownikami”.

Warto dodać, że osoba, której uda się wylicytować Dzień z TOPR, otrzyma, możliwość zabrania ze sobą jednej osoby towarzyszącej, a także indywidualnego ustalenia terminu spotkania. Na pamiątkę tego wydarzenia dostanie też od TOPR zestaw gadżetów.

Link do aukcji znajdziecie tutaj. Koniec licytacji nastąpi 4 lutego o godzinie 11.02.

Booking.com