To już pewne. Będzie nowa stacja GOPR, w Karłowie

W Karłowie powstanie nowa stacja GOPR. Będzie ona służyć Grupie Sudeckiej GOPR.

Ogłoszono już przetarg na roboty budowlane „Budowa Stacji Ratunkowej GOPR w Karłowie”. Postępowanie jest prowadzone samodzielnie przez Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Wałbrzychu. Oferty można składać już od 5 marca. Zamówienie podzielono na dwa etapy, pierwszy to podstawowy, który obejmuje stan surowy, zamknięty oraz drugi etap, czyli prace wykończeniowe. Kryteria, jakie są brane pod uwagę to cena, gwarancja i rękojmia. Działkę pod nową i nowoczesną stację przekazała GOPR-owcom gmina Radków, w drugiej połowie ubiegłego roku.

Nowa stacja GOPR sudeckich ratowników górskich będzie spełniać nowoczesne standardy. Polepszy to warunki osób dyżurujących, ale też zapewne jeszcze bardziej usprawni ich pracę. Przypomnijmy, że GOPR w Karpaczu otrzymał nową siedzibę w lutym tego roku.


Warning: DOMDocument::load(): I/O warning : failed to load external entity "/home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/cache/25_03_2023_feed.xml" in /home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/src/WpPluginsFeedAds.php on line 46