prorock

TPN rozpoczęło dziś sprzątanie Tatr. Dołączysz do akcji „Czyste Tatry”?

https://pixabay.com/pl/photos/szlak-tury%C5%9Bci-turystyka-g%C3%B3ry-4917528/

Dziś i jutro trwa akcja „Czyste Tatry”, która zorganizował Tatrzański Park Narodowy. Dołącz do pracowników i wolontariuszy TPN i zadbaj o porządek w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Akcja „Czyste Tatry” to nie tylko sprzątanie najwyższych gór w Polsce, ale też uwrażliwianie społeczeństwa na problem zaśmiecania środowiska oraz recyklingu. Dlatego oprócz wspólnego zbierania śmieci, dla uczestników wydarzenia zaplanowano również moc atrakcji. Będą warsztaty, prelekcje, wieczór filmowy. Tematyka będzie oczywiście nawiązywać do ekologii. Dla dzieci zorganizowano animacje i zabawy edukacyjne. Niezapomnianym wydarzeniem będzie zaś z pewnością EkoMeet Up. To spotkanie z influencerami, a także możliwość wysłuchania opowieści Marka Kamińskiego, Władysława Bętkowskiego i Milki Raulin.

Dziś od 11.00 na Górnej Równi Krupowej czeka na Was mnóstwo atrakcji. Jutro zaś wszyscy chętni wyruszą w Tatry, aby posprzątać tatrzańskie szlaki. Spotkania startowe odbędą się przy wejściach do Morskiego Oka, Doliny Kościeliskiej, Doliny Strążyskiej, Doliny Chochołowskiej, Kuźnic (PKL Kuźnice) oraz w Punkcie Informacji Turystycznej pod Gubałówką. W niedzielę będzie można wziąć również udział w wyprzedaży garażowej oraz posłuchać wieczorem koncertu Mrozu.

Booking.com