prorock

W Bieszczadzkim Parku Narodowym obowiązuje już nowy regulamin. Otwarto też punkty kasowe

https://pixabay.com/pl/photos/bieszczady-tarnica-bukowe-berdo-1002477/

W sobotę, 15 kwietnia, wszedł w życie nowy regulamin Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Otwarto także punkty kasowe. Przypominamy, że wejście na teren jest odpłatne.

Nowe punkty kasowo-informacyjne to punkty sezonowe, letnie. Otwierane są co roku w tym okresie, gdyż wstęp do parku w sezonie wiosenno-jesiennym jest odpłatny. Należy pamiętać, aby mieć przy sobie gotówkę, gdyż tylko w ten sposób można zapłacić za bilet kupowany na miejscu. Ponadto osoby, które dokonają opłaty przez Internet, muszą okazać bilet imienny w kasie. Przypominamy, że cena biletu jednodniowego normalnego to 8 zł, a ulgowego 4 zł. Władze Parku radzą, aby bilet kupowany w formie elektronicznej przygotować sobie wcześniej, jako Prt Scr, pdf lub wydrukowany. Na terenie Parku często bowiem nie ma zasięgu sieci. Ponadto informują, że z uwagi na rozruch techniczny, nie wszystkie toalety już działają.

W sobotę, 15 kwietnia, wszedł w życie również nowy regulamin, zawierający zasady obowiązujące wszystkich turystów korzystających ze szlaków Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Warto z nim się zapoznać przed trekkingiem tutejszymi drogami.

Booking.com