Wesprzyj 1% Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

To już ostatnie dni, kiedy możesz wesprzeć Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe swoim 1% podatku, przekazywanym na cele społeczne. Ciebie to nic nie kosztuje, a wielu ludziom może uratować w górach życie.

Pozostało już tylko 8 dni na rozliczenie się z fiskusem i podarowanie 1% podatku na potrzeby organizacji pożytku publicznego. Jedną z nich jest Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, które dociera do najskrytszych zakamarków Tatr, ratując życie i zdrowie kolejnych śmiałków, którzy się w nie zapuszczają.

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe powstało w 1909 roku. Choć pod różną nazwą, w różnych czasach historycznych, od tamtej pory działało nieprzerwanie, ratując ludzkie istnienia. Obecna Straż Ratunkowa liczy 190 członków, z czego 43 jest ratownikami zawodowymi.

KRS Fundacji Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR 0000030706


Warning: DOMDocument::load(): I/O warning : failed to load external entity "/home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/cache/26_03_2023_feed.xml" in /home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/src/WpPluginsFeedAds.php on line 46