prorock

Weź udział w treningu z mistrzami narciarstwa i snowboardu na Kasprowym Wierchu

Już we wtorek, 25 kwietnia, możesz spotkać się z mistrzami narciarstwa i snowboardu. Od Ciebie zależy, czy tylko z nimi porozmawiasz i przybijesz piątkę, czy weźmiesz udział we wspólnym treningu na Kasprowym Wierchu.

Jeśli nie masz planów na wtorkowy dzień, to koniecznie udaj się na Kasprowy Wierch. 25 kwietnia odbędzie się tam trening mistrzów narciarstwa alpejskiego i snowboardu. Już od rana, od godziny 9.30, w ośrodku PKL, będzie można porozmawiać z nimi, wykonać zdjęcie, a także otrzymać pamiątkowe plakaty z autografami. Na tym jednak wydarzenie się nie skończy. Godzinę później zaplanowano wspólny trening z mistrzami w Dolinie Gąsienicowej, na dwóch Gigantach. Poprowadzą go Maryna Gąsienica-Daniel, Magdalena Łuczak, Magdalena Bańdo oraz Piotr Habdas. Na stoku nie zabraknie też snowboardzistów, czyli Aleksandry Król, Olimpii Kwiatkowskiej, Marii Chyc, Oskara Kwiatkowskiego, Michała Nowaczyka, Mikołaja Rutkowskiego.

Daniel Pitrus, Prezes PKL, zachęca wszystkich miłośników sportów zimowych do udziału w treningu „Nasze wydarzenie jest wyjątkową okazją by nie tylko spotkać utytułowanych zawodników, porozmawiać o emocjach towarzyszących podczas zawodów i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, ale przede wszystkim wziąć udział we wspólnym treningu na trasie slalomu giganta na Kasprowym Wierchu”.

Booking.com