prorock

Zamknięto dojazd do Kuźnic

Zamknięto dojazd do Kuźnic. Ograniczenia spowodował czasowy remont drogi. 

Od 1 marca zamknięto dojazd do Kuźnic. Ograniczenie w komunikacji jest tylko czasowe, ponadto obowiązuje wyłącznie od poniedziałku do soboty w godzinach 8.30-15.30. Powodem niedogodności jest remont ulicy Przewodników Tatrzańskich. Robotnicy budują kanalizację deszczową drogi, a także zmieniają jej nawierzchnia.

Na odcinku od ronda Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Mieczysława Karłowicza nadal będzie obowiązywał zakaz ruchu, który nie dotyczy dojazdu do posesji wymienionych na tablicy informacyjnej usytuowanej pod znakiem na początku ulicy od Ronda Jana Pawła II. Ponadto w rejonie poniżej skrzyżowania z ulicą Karłowicza zostanie zlokalizowany przystanek dla komunikacji regularnej oraz przystanek dla taxi” – podaje w swoim komunikacie Urząd Miasta Zakopane. Prace planowo mają potrwać do końca maja 2023 r. Wykonawca podobno zadeklarował, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zakończono je szybciej.


Warning: DOMDocument::load(): I/O warning : failed to load external entity "/home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/cache/25_03_2023_feed.xml" in /home/klient.dhosting.pl/proadventue/twojegory.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-plugins-feed-ads/src/WpPluginsFeedAds.php on line 46