prorock

Zdobywasz górskie szczyty? Zrób to zatem w szczytnym celu

https://pixabay.com/pl/photos/przygoda-wysoko%C5%9B%C4%87-plecak-wspi%C4%85%C4%87-si%C4%99-1850912/

Zdobywasz Koronę Gór Polski? A może kolekcjonujesz wejścia na szczyty Bieszczad lub Pienin? Ferie w Górach Stołowych? W takim razie dołącz do akcji Na szczyt w szczytnym celu. Wspomóż tym samym budowę domu dla podopiecznych PSONI.

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną ma pod sobą objęte wsparciem 28316 osób z niepełnosprawnością. W tym są dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy. Obecnie organizacja buduje ośrodek dla swoich podopiecznych w Szlachtowej. Ma być to budynek mieszkalny, zapewniający niepełnosprawnym opiekę całodobową.

Niestety, jak to w życiu bywa, nadal brakuje funduszy na dokończenie inwestycji. Dlatego Góromaniacy wzięli sprawę w swoje ręce. Powstała akcja “Na szczyt w szczytnym celu”. Za każdy zdobyty szczyt wpłacają symboliczne 10 złotych na zbiórkę, z której uzbierana kwota zasili konto PSONI. Oczywiście z ukierunkowaniem na dokończenie budowy domu dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Zdjęciami z górskich trekkingów można się pochwalić na specjalnie utworzonym w tym celu koncie na FB.

Dołączycie do akcji?

Booking.com